Zachęcamy do zadawania pytań przez poniższy formularz kontaktowy

KarieraWydrukuj stronę

Nasze wartości

Jesteśmy przekonani, że kariera w Krynicy Vitamin to dobry wybór.
Wychodzimy z założenia, że największą wartością firmy są ludzie, którzy poprzez własny rozwój przyczyniają się do rozwoju Naszej firmy. Dbamy o Pracowników każdego szczebla wspierając indywidualne plany rozwoju oraz ścieżki kariery.
Kariera w Krynicy Vitamin

Kariera w Krynicy Vitamin

Zespół

W realizacji naszych przedsięwzięć Personel odgrywa kluczową rolę.
Stworzyliśmy zespół utalentowanych, zaangażowanych i otwartych osób, potrafiących odnaleźć się w sytuacjach wymagających szybkiej reakcji i kreatywnego rozwiązywania problemów z szacunkiem do tradycji i doświadczenia.
Chcąc rozwijać naszą działalność rozwijamy naszych ludzi, co gwarantuje nam efektywność, stabilność i wysoką jakość realizowanych projektów. Pragniemy aby nasz Personel był równie zadowolony z pracy, jak nasi klienci z oferowanych im produktów.

 

Rekrutacja

Tekst alternatywny


Współpraca z Krynicą Vitamin to właściwa decyzja.

 

 

Jeśli chcesz dołączyć do grona Pracowników Krynica Vitamin SA, a powyżej nie znalazłeś interesującej Cię oferty pracy, prześlij aplikację otwartą za pomocą jednego z poniższych formularzy. Zostanie ona dodana do bazy i będzie rozpatrzona w przypadku otwarcia procesu rekrutacyjnego na stanowisko zgodne z Twoimi preferencjami.