Zachęcamy do zadawania pytań przez poniższy formularz kontaktowy

Jesteśmy w prestiżowym gronie nominowanych do Gazel Biznesu Wydrukuj stronę

Krynica Vitamin S.A otrzymała nominację do tytułu Gazeli Biznesu 2013. Wyróżnienie przyznawane jest od 2000 roku i w tym roku to właśnie Krynica Vitamin S.A została uhonorowana w taki sposób. – Znalezienie się w prestiżowym rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm to dla nas zaszczyt i docenienie codziennej pracy wielu ludzi nad rozwojem spółki. Tym bardziej cieszy, że jest to pierwsze takie wyróżnienie w historii firmy – mówi Konrad Subda prezes zarządu Krynicy Vitamin S.A.

 

Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. Celem klasyfikacji jest m.in. promocja przedsiębiorstw prowadzących transparentną i rozsądną politykę funkcjonowania.

 

Ranking Gazele Biznesu – organizowany przez redakcję „Pulsu Biznesu” to lista najlepiej się rozwijających przedsiębiorstw. W rankingu uwzględniane są firmy, które notują stały przyrost przychodów i przynoszą zyski.  Podstawowym czynnikiem jest szybki i stały rozwój w kolejnych 3 latach, ale szczególnie ważną cechą jest też wiarygodność biznesowa i przejrzystość funkcjonowania.  Gazele to także te firmy, małej i średniej wielkości, które dzięki dynamicznemu rozwojowi, dobrze radzą sobie na rynku, często konkurując z dużo większymi potentatami.

 

Takie warunki spełnia Krynica Vitamin realizująca kontrakty na rynkach wielu krajów Europy, zarezerwowane wcześniej dla europejskich potentatów.  – Przez ostatnie trzy lata przychody Krynicy Vitamin S.A rosły średnio o 30 procent rocznie. 2012 rok zakończyliśmy z ponad 100 mln zł, w tym roku przychody powinny przekroczyć 130 mln PLN. Produkty naszej firmy można od tego roku znaleźć m.in. na półkach sklepów niemieckiej sieci EDEKA, które wcześniej zajęte były przez produkty koncernu Refresco – mówi Konrad Subda.