Zachęcamy do zadawania pytań przez poniższy formularz kontaktowy

Badania i rozwójWydrukuj stronę

Silny Dział Badań i Rozwoju

Od wielu lat integralną i ważną częścią naszej rozlewni jest Dział Badań i Rozwoju.
Jako wiodący wytwórca napojów w tej części Europy szczególną wagę przykładamy do innowacyjności i kompleksowości oferowanych napojów.

Nasi pracownicy są w stanie stworzyć praktycznie każdą recepturę na napoje gazowane i niegazowane. Dzięki ich doświadczeniu i kreatywności rokrocznie powstaje kilkaset receptur, z których większa część trafia na półki sklepów w Polsce i za granicami.

Badania i rozwój

Badania i rozwój

Nowe receptury i analizy

Pracownicy Działu Badań i Rozwoju nie tylko tworzą nowe receptury, ale i udoskonalają już istniejące, prowadzą drobiazgowe analizy sensoryczne i mikrobiologiczne
Także dostosowują składy i etykiety do wciąż zmieniających się przepisów prawa, tworzą nowe opisy do produktów, pomagają klientom w zgłaszaniu ich do GIS. Nasi pracownicy służą wsparciem w zlecaniu badań składu chemicznego i parametrów charakteryzujących dany produkt.

Śledzimy światowe trendy

Dużą wagę przykładamy także do śledzenia światowych trendów w segmencie napojów spożywczych. Dzięki temu, jesteśmy w stanie doradzić w kwestii doboru produktów o największym potencjale rozwojowym.
Nie boimy się nowości, naszym partnerom oferujemy innowacyjne i ciekawe smaki łączące zalety różnych kategorii produktowych.

Posiadamy doświadczenie w tworzeniu koncepcji produktowych z pogranicza dwóch lub więcej różnych kategorii napojowych. Mieszamy, soki z napojami energetyzującymi, wzbogacamy energy drinks o witaminowe suplementy diety, tworzymy także receptury bazujące na smakach popularnych drinków i wiele innych. Oferujemy naszym Klientom nowatorskie napoje z cząstkami owoców, różnego rodzaju produkty funkcjonalne czy coraz bardziej popularne napoje niskoalkoholowe: alkopopy czy cydry.

Badania i rozwój